Каталог матеріалів

Урок №65 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Трикутники. Ознаки рівності трикутників.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрія за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 65. Трикутники. Ознаки рівності трикутників.

Мета: узагальнити і систематизувати знання з теми про трикутники та їх властивості; закріпити практичні вміння на побудову та рішення типових задач з трикутниками; розвивати вміння порівнювати, робити висновки; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні розуміють поняття бісектриси, медіани, висоти трикутника; вміють будувати їх за допомогою лінійки, транспортира і кутника та розпізнавати за готовими малюнками; розв’язувати задачі і вправи з теми.

Тип уроку: узагальнення і систематизація знань.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-29. Повторення теоретичного матеріалу. Інтерактивна вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 30-31. Рухлива вправа.

Слайд 32 - 42. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності. Самостійна робота.

Слайд 43 . Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 44. Завдання підвищеної складності. Периметр трикутника на 10 см більший за одну зі сторін, на 13 см - за другу і на 9 см – за третю. Знайдіть периметр трикутника.

 Слайд 45-46. Життєва математика.

Знаючи суму і різницю двох кутів, побудуйте їх.

Підсумок

Слайд 47-48. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 49. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 50. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні