Каталог матеріалів

Урок №64 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Взаємне розміщення прямих на площині.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрія за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 64. Взаємне розміщення прямих на площині.

Мета: закріпити і систематизувати знання з теми про перпендикулярні і паралельні прямі та їх властивості; вміння використовувати їх при розв’язуванні типових завдань; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні знають і вміють застосовувати властивості паралельних і перпендикулярних прямих при розв’язуванні задач.

Тип уроку: узагальнення і систематизація.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5- 32. Повторення теоретичного матеріалу. Математичні розминки.

Слайд 33-34. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 35-45.  Самостійна робота.

Слайд 46. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 47-48. Завдання на закріплення.

Знайдіть градусну міру кожного з кутів, утворених при перетині двох прямих, якщо один з них у 2,6 раза менший від суми трьох інших.

 Слайд 49-50. Завдання. Цікава математика. На одній стороні кута B позначили точки D і A, а на другій — точки E і C (рис.) так, що AC ⊥ BC , DE⊥ BC , CD ⊥AB . Знайдіть відрізок DE, якщо ∠В = 30° , AC = 12 см.?

Підсумок

Слайд 51-52. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 53 . Завдання для домашньої роботи.

Слайд 54. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні