Каталог матеріалів

Урок №63 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Елементарні геометричні фігури та їхні властивості.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 63.  Елементарні геометричні фігури та їх властивості.

Мета: узагальнення і систематизація знань з теми «Елементарні геометричні фігури»; закріплення практичних вмінь та навиків побудови фігур та кутів; на практиці закріпити вміння і навички виконання вправ і задач з теми; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вільно здійснюють побудову простих фігур та кутів, виконують арифметичні розрахунки, щодо знаходження довжин та градусну міру кутів.

Тип уроку: перевірка знань, закріплення вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5- 29. Повторення теоретичного матеріалу. Математичні розминки.

Слайд 30-31. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 32-42. Самостійна робота.

Слайд 43. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 44-45 . Завдання підвищеної складності. Відрізок KL, довжина якого 11,6 см, поділено на три частини. Довжина однієї з них на 2,4 см менша від довжини другої і вдвічі менша від довжини третьої. Знайдіть довжину меншої із цих частин.

 Слайд 46-47. Завдання «Цікава математика». Скільки різних прямих можна провести через чотири точки так, щоб кожна пряма проходила щонайменше через дві із заданих точок? Розгляньте всі можливі випадки. До кожного зробіть малюнок.

Підсумок

Слайд 48-49. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 50. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 51. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні