Каталог матеріалів

Урок №62 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Д. Бідою - Узагальнення розділу «Пізнаємо взаємозв’язки у природі». Самооцінювання навчальних результатів теми.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» за підручником «Пізнаємо природу». Автор Д. Біда (2023).

Урок №62. Узагальнення розділу «Пізнаємо взаємозв’язки у природі». Самооцінювання навчальних результатів теми.

Мета: узагальнити та закріпити знання учнів про взаємозв'язки у природі, отримані протягом розділу "Пізнаємо взаємозв'язки у природі", сприяти самооцінюванню навчальних результатів учнів щодо вивченої теми та їх власного розвитку, провести асоціативний круг на тему "Пізнаємо взаємозв'язки у природі". Обговорити результати самооцінювання, виокремити позитивні моменти та обговорити можливі шляхи покращення навчальних результатів.

Очікуванні результати: учні зможуть узагальнити отримані знання про взаємозв'язки у природі, які вони вивчали протягом розділу "Пізнаємо взаємозв'язки у природі", розуміють важливість вивчення цієї теми для розуміння природничих процесів та взаємозв'язків у біосфері, самооцінюють свій рівень знань та навичок, що стосуються вивченої теми, та визначити свої сильні та слабкі сторони, здатні визначити, які аспекти вивченої теми їм вдалося засвоїти краще, а які потребують додаткової уваги та вдосконалення, висловлюють свої враження від навчання та визначити, які аспекти вивченої теми їм були найбільш цікаві та корисні, готові до подальшого вивчення природничих наук та розуміння складних взаємозв'язків у природі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд4. Пригадай, що таке екосистема

Слайд5. Чинники неживої природи

Слайд6. Слово вчителя

Слайд7. Наземно-повітряне середовище

Слайд8. Водне середовище

Слайд9. Ґрунтове середовище

Слайд10-11. Дай відповіді на запитання

Слайд12. Із чого складається ґрунт?

Слайд13-14. Розглянь мешканців ґрунтового середовища

Слайд15. Дай відповіді на запитання

Слайд16. Гімнастика для очей.

Слайд17. Словничок

Слайд18. Поясни форми симбіозу

Слайд19. Розглянь схему. Поясни.

Слайд20. Організми-будівельники

Слайд21. Словничок

Слайд22. Назви представників хижаків

Слайд23. Вправа «Трибуна думок»

Слайд24-25. Словничок

Слайд26. Вправа «Трибуна думок»

Слайд27. Розглянь та поясни мережу живлення

Слайд28. Пригадай

Слайд29. Фізіологічні пристосування

Слайд30. Поведінкові пристосування

Слайд31. Вправа «Трибуна думок»

Слайд32. Словничок

Слайд33. Слово вчителя

Слайд34. Приклади екосистем

Слайд35. Розглянь світлини. Чим відрізняються луки від лісів?

Слайд36. За зображеннями розкажи, хто чим живиться.

Слайд37. За зображеннями розкажи, хто чим живиться.

Слайд38. Вправа «Трибуна думок»

Слайд39. Поясни як верблюжа колючка пристосувалася до важких умов пустелі.

Слайд40. Словничок

Слайд41. Астрономічні явища

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд42. Біологічні ритми

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні