Каталог матеріалів

Урок №61-62 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 61-62. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Тематична (діагностувальна) контрольна робота №6

Мета: узагальнити і систематизувати знання з теми «Коло і круг»; закріпити практичні навички на побудову; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють здійснювати побудови за допомогою циркуля і лінійки; розв’язувати вправи і задачі з теми.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5-30.  Математична розминка.

Слайд 31-32. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 33-45. Робота з підручником. Виконання завдання 1-4 рівня. Самостійна робота.

Слайд 46. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 47. Завдання підвищеної складності.

Рівнобедрений трикутник ABC описаний навколо кола, центр О якого лежить на медіані BD. Чому дорівнює кут CBD, якщо ∠DAO = 25°?

Слайд 48-49. Життєва математика.

Прямокутник поділено на дев’ять прямокутників (див. мал.). Периметри трьох з них відомі, і їх вказано на малюнку. Знайдіть периметр зафарбованого прямокутника.

Підсумок

Слайд 50. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 51. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 52. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні