Каталог матеріалів

Урок №59 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Узагальнення розділу «Пізнаємо організм людини в середовищі його існування». Самооцінювання навчальних результатів теми.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №59. Узагальнення розділу «Пізнаємо організм людини в середовищі його існування». Самооцінювання навчальних результатів теми.

Мета: узагальнення знань учнів з теми «Пізнаємо організм людини в середовищі його існування», а також оцінка рівня їх засвоєння, виконати завдання на перевірку своїх знань, розглянути приклади з життя, де застосовуються знання з даної теми, обговорити складні питання, що виникають у процесі вивчення даного розділу.

Очікувані результати: учні оцінюють свій рівень знань і зрозуміють, на що їм потрібно звернути більшу увагу в майбутньому, формують навички самоконтролю, самооцінки та саморефлексії, що є важливими складовими успішного навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Назвіть і покажіть частини тіла.

Слайд5. Назвіть органи внутрішньої будови тіла.

Слайд6. Клітини, якого органу зображені.

Слайд7. Із чого складається шкіра? Розкажіть про шкіру за малюнком.

Слайд8. Пригадай, що таке тарілка збалансованого харчування.

Слайд9. Назви органи травної системи.

Слайд10. Розглянь на малюнку будову дихальної системи. Назви органи дихання. Прослідкуй за рухом повітря по органах дихання.

Слайд11. Яке значення дихальної системи?

Слайд12. Практичне завдання.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Як ти гадаєш..?

Слайд15. Гімнастика для очей.

Слайд16. Назви органи кровообігу.

Слайд17. Розкажи про рух крові в організмі.

Слайд18. Які бувають судини?

Слайд19. Розглянь малюнки. Що для серця шкідливо, а що корисно?

Слайд20. Побесідуймо.

Слайд21. Як людина отримує поживні речовини?

Слайд22. Розкажи.

Слайд23. Що впливає на здоров’я?

Слайд24. Для роздумів.

Слайд25. Що потрібно щоб сформувати здоровий спосіб життя? Доповни.

Слайд26. Дай відповіді на запитання.

Слайд27. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні