Каталог матеріалів

Урок №59 з всесвытньої історії для 6 класу. О. Гісем - Писемність та мистецтво Давнього Риму

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №59. Писемність та мистецтво Давнього Риму

Мета: сформувати уявлення в здобувачів освіти про розвиток літератури, архітектури, жителів Давнього Риму; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; інформаційно-цифрова компетентність; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати естетичні смаки та здатність оцінювати прекрасне.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: знати поняття «базиліка»; вміти визначати ознаки, які пов’язують документи, артефакти (музейні об’єкти) та ілюстративний матеріал з історичним періодом Давнього Риму; розуміти ідейну близькість давньогрецької, елліністичної й давньоримської культур.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Фронтальна бесіда.

Слайд 5. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Метод «Проблемне запитання».

Слайд 8. Самостійна робота з підручником.

Слайд 9-10. Робота з візуальним джерелом.

Слайд 11. Розповідь вчителя.

Слайд 12. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 13. Робота з відео.

Слайд 14-15. Online завдання.

Слайд 16. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 17. Бесіда.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Робота з підручником. Робота в групах.

Слайд 20. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 21. Online завдання.

Слайд 22. Робота в парах.

Слайд 23. Метод «Кластер».

Слайд 24. Метод «Прес».

Слайд 25. Метод «Синтез думок».

Слайд 26. Робота в групах. Творче завдання.

Слайд 27. Вправа «Крісло автора».

Слайд 28. Метод «Проблемне запитання».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 29. Online завдання.

Слайд 30. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні