Каталог матеріалів

Урок №58 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Звук, його поширення в різних середовищах, поширення звуку в горах. Відлуння.

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

 

Урок №58. Звук, його поширення в різних середовищах, поширення звуку в горах. Відлуння.

Мета:

навчальна: формувати в учнів поняття про звукові явища, джерела звуку, поширення звуку, відлуння;

розвиваюча: формувати і розвивати ключові компетентності учнів, зокрема навчальну, соціальну, загальнокультурну, ІКТ-компетентність; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: продовжувати формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; формувати інтерес до вивчення хімії, фізики, біології; виховувати естетичне сприймання природного середовища, виховувати прагнення досліджувати навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 7. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 10. Поширення звуку в різних середовищах.

Слайд 11. Поширення звуку в різних середовищах.

Слайд 12. Розв’яжіть задачу та позначте правильну відповідь.

Слайд 13. Вправа для очей.

Слайд 14. Робота з підручником.

Слайд 15. Розв’яжіть задачу та позначте правильну відповідь.

Слайд 16. Словникова робота.

Слайд 17. Звукові коливання.

Слайд 18. Перегляд відео «Звукові хвилі».

Слайд 19. Натрапивши на перешкоду, звукова хвиля відбивається від неї.

Слайд 20-21. Відлуння.

Слайд 22. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Позначте природні процеси, що супроводжуються чутними звуками.

Слайд 24. Розв’яжіть задачу та позначте правильну відповідь.

Слайд 25. Доповніть схему утворення луни. Замість кожної цифри оберіть правильну відповідь з-поміж запропонованих.

Слайд 26. Online вправа.

Слайд 27. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 28. Коротко про головне.

Слайд 29. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 30. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні