Каталог матеріалів

Урок №58 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Основні задачі на побудову та їх розв’язування.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 58. Основні задачі на побудову та їх розв’язування.

Мета: засвоїти загальний план розв'язання задач на побудову, навчитися виконувати дії з цим планом і вміти для побудови застосовувати циркуль і лінійку; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють здійснювати побудови за допомогою циркуля і лінійки.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5-13. Теорія. Математична розминка.

Слайд 14-15. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-29. Робота з підручником. Виконання завдання 1-4 рівня: № 740, 744, 750, 752, 754, 756, 762.

Слайд 30. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 31-32. Завдання підвищеної складності.

Як поділити на три рівні частини кут, який дорівнює 54°?.

Слайд 33-34. Життєва математика.

Щоб залити один квадратний метр ковзанки, потрібно 40 л води. Скільки потрібно буде води, щоб залити ковзанку круглої форми діаметром 30 м?

 Дізнайтеся, скільки коштує 1 м3 води, та обчисліть, яку суму повинна буде сплатити муніципальна влада за використану воду?

Підсумок

Слайд 35-36. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 37. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 38. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні