Каталог матеріалів

Урок №57 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Подорож у гори, особливості існування людини в горах (дихання, вживання води, харчування, терморегуляції).

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

 

Урок №57. Подорож у гори, особливості існування людини в горах.

Мета:

навчальна: поглибити знання учнів про гори; формувати уявлення про особливості мандрівки у гори; розкрити поняття «терморегуляція»;

розвиваюча: формувати і розвивати ключові компетентності учнів, зокрема навчальну, соціальну, загальнокультурну, ІКТ-компетентність; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: продовжувати формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; формувати інтерес до вивчення хімії, фізики, біології; виховувати естетичне сприймання природного середовища, виховувати прагнення досліджувати навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Аутотренінг.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 7. Особливості дихання в горах.

Слайд 8. Гірська хвороба.

Слайд 9. Гірська хвороба.

Слайд 10. Позначте ОДНУ правильну відповідь.

Слайд 9. Вправа для очей.

Слайд 11. Позначте ОДНУ правильну відповідь.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 14. Харчування в горах.

Слайд 15. Запам’ятай!

Слайд 16. Позначте продукти, які найкраще взяти в подорож у гори.

Слайд 17. Терморегуляція.

Слайд 18. Перегляд відео.

Слайд 19. Запам’ятай!

Слайд 20. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Уявіть, що ви збираєтеся в похід у Карпати на тиждень. Позначте речі, які ви візьмете з собою в рюкзак.

Слайд 22. Позначте всі чинники, що впливають на організм людини під час підйому високо в гори.

Слайд 23-26. Позначте чи є правильним твердження.

Слайд 27. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 28. Коротко про головне.

Слайд 29. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 30. Рефлексія. Вправа «Панда-дослідник».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні