Каталог матеріалів

Урок №56 з української літератури для 7 класу за О. Авраменко - Всеволод Нестайко «Тореадори із Васюківки»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української літератури за підручником «Українська література». Автор: Авраменко О. (2024)» для 7 класу за програмою НУШ.

Урок № 56.

Тема. Всеволод Нестайко «Тореадори із Васюківки». Пригоди головних героїв, їхні характери. Особливості композиції, сюжету

Мета: опрацювати 11-12 розділи (частини 1) повісті «Тореадори з Васюківки», розвивати навички переказу, характеризувати поведінку та вчинки героїв; учити проектувати власну поведінку в ситуаціях, подібних до тих, що зображено в тексті; виявляти взаємозв’язок змісту або інших компонентів твору із власними потребами для особистісного розвитку; працювати зі словником; працювати в парах.

Очікувані результати:

формування предметних компетентностей: учень/учениця характеризує поведінку та вчинки героїв; проводить паралелі між образами і ситуаціями, зображеними в повісті, і власним життєвим досвідом; проектує власну поведінку в ситуаціях, подібних до тих, що зображено в тексті; виявляє взаємозв’язок змісту або інших компонентів твору із власними потребами для особистісного розвитку; вирізняє спільні та різні риси між власним мовленням і мовленням інших осіб, урізноманітнює власне мовлення завдяки читанню літературних творів, збагачує словниковий запас; розв’язує тестові завдання.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-2.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

Актуалізація опорних знань.

Слайди 5-6. Пригадай.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Як наші герої заблукали в кукурудзі.

Слайди 9-11. Перевіряємо прочитані вдома розділи ХІ і ХІІ повісті Вс. Нестайка «Тореадори з Васюківки»».

Слайд 12. Аналізуємо прочитане.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Робота в парах.

Слайд 15. Творча майстерня.

Слайд 16. Робота в парах.

Слайд 17. Орієнтування за природними ознаками.

Слайд 18. Інші способи орієнтування.

Слайд 19. Що робити, якщо заблукали в кукурудзяному полі.

Слайд 20. Загальні поради.

Закріплення вивченого

Слайд 21. Питання – відповідь.

Слайд 22. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні