Каталог матеріалів

Урок №56 з української літератури для 7 класу за В.Заболотним - Наталя Околітенко. Оповідання «Крок вікінга». Коротко про письменницю

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української літератури за підручником «Українська література». Автори: В. Заболотний, О. Заболотний, О. Слоньовська, І. Ярмульська. (2024) для 7 класу за програмою НУШ.

 

Урок №56. Наталя Околітенко. Оповідання «Крок вікінга». Коротко про письменницю. Позачасова актуальність екологічних проблем

Мета: ознайомити учнів із творчістю Наталі Околітенко та її оповіданням «Крок вікінга», розкрити головну ідею твору, проаналізувати проблематику екології та її позачасову актуальність, розвивати критичне мислення, навички аналізу художнього тексту та висловлення власної думки, формувати екологічну свідомість і відповідальне ставлення до природи;

Очікувані результати: відповідає на запитання за змістом почутого художнього тексту, акцентуючи увагу на художніх деталях, переказує художній текст, акцентуючи увагу на змісті в цілому, на окремих важливих деталях або фрагментах, самостійно складає і компонує план, дає характеристику персонажів літературного твору, доцільно використовуючи цитати, окреслює тематику та проблематику художнього тексту, формулює логічні та послідовні висновки на основі аналізу та інтерпретації текстів художніх творів, створює самостійно тексти, використовує різні форми їх презентації для досягнення відповідної комунікативної мети;

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

ІІ. Основна частина

Слайд 8. Ознайомся.

Слайд 9. Відео створено за допомогою ШІ.

Слайди 10-11. Цікаво знати.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Почніть читати оповідання «Крок вікінга», с.230-232.

Слайди 14-15. Перевіряємо.

Слайди 16-17. Аналізуємо.

Слайд 18. Творче завдання.

ІІІ. Заключна частина

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 19. Рефлексія. Вправа «Оберіть цукерку».

Домашнє завдання

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні