Каталог матеріалів

Урок №55 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Військова справа в Давньому Римі

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №55. Військова справа в Давньому Римі

Мета: охарактеризувати причини, перебіг та наслідки завоювань Риму в ІІІ-ІІ ст. до н.е.; розвивати навички роботи з історичною картою та історичними джерелами, вміння висловлювати власні судження, аналізувати, порівнювати, критично мислити, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; виховувати толерантність, пошану до історії інших народів, інтерес до вивчення античної історії.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: називати історичних осіб цієї доби; показувати на карті території, завойовані Римською республікою в ІІ ст. до н. е.; застосовувати та пояснювати на прикладах поняття й терміни: «тріумф», «провінція»; наводити приклади суспільно-політичної боротьби в Римі в ІІ-І ст. до н.е.; пояснювати причини та наслідки суспільно-політичної боротьби в Римі в II-I ст. до н. е.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальне опитування

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Слово вчителя

Слайд 5-7. Робота з термінами і поняттями

Слайд 8. Робота з підручником

Слайд 9. Робота у групах. Практичне завдання

Слайд 10. Вправа «Крісло автора»

Слайд 11. Робота з термінами і поняттями

Слайд 12. Слово вчителя

Слайд 13. Робота у групах

Слайд 14. Вправа «Крісло автора»

Слайд 15. Гімнастика для очей

Слайд 16. Online завдання

Слайд 17. Фронтальна бесіда

Слайд 18. Робота у групах

Слайд 19. Вправа «Крісло автора»

Слайд 20. Робота у групах. Творче завдання

Слайд 21. Online завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні