Каталог матеріалів

Урок №55 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Центральні та вписані кути.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 55. Центральні та вписані кути.

Мета: сформувати поняття центрального та вписаного кутів; довести теорему про вписані кути; застосовувати отримані теоретичні знання під час розв'язування задач; використовувати ці знання при розв'язування задач; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні знають основні поняття центрального та вписаного кутів; доводять теорему про вписані кути; застосовують отримані теоретичні знання під час розв'язування задач.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5-13. Теорія. Математична розминка.

Слайд 14-15. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-32. Робота з підручником. Виконання завдання 1-4 рівня: № 697, 699, 700, 702, 704, 705, 706, 708, 709.

Слайд 33. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 34-35. Завдання підвищеної складності.

Коло поділено трьома точками на частини, які відносяться як 1 : 2 : 6, і точки поділу сполучено між собою. Знайдіть кути утвореного трикутника.

Слайд 36. Життєва математика.

Щоб витягти з колодязя відро води, потрібно зробити 12 обертів вала. Знайдіть глибину колодязя, якщо діаметр вала дорівнює 32 см.

Для спрощення обчислень вважайте, π » 3.

Підсумок

Слайд 37. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 38. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 39. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні