Каталог матеріалів

Урок №51 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Продукти, які необхідні для здорового харчування. Травна система людини.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №51. Продукти, які необхідні для здорового харчування. Травна система людини.

Мета: ознайомити учнів з основними речовинами, які необхідні організму людини для отримання енергії та будівельних матеріалів, а також розглянути значення різних компонентів їжі та їх вплив на здоров'я, про стравну систему людини, процеси перетравлення їжі та засвоєння поживних речовин, а також про різноманітність складу різних продуктів харчування та їх вплив на організм. У результаті уроку учні повинні зрозуміти, як важливо правильно харчуватися для забезпечення енергією та будівельними матеріалами організму, а також які продукти є корисними та необхідними для здоров'я.

Очікувані результати: учні називають основні речовини, необхідні для отримання енергії та будівельних матеріалів організму людини, описують процеси перетравлення їжі та засвоєння поживних речовин в організмі людини, визначають значення різних компонентів їжі та їх вплив на здоров'я людини, описують будову та функції стравної системи людини, можуть порівняти склад та корисність різних продуктів харчування та дати рекомендації щодо правильного харчування та збалансованого раціону для забезпечення здорового життя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Поясни вислів.

Слайд5. Розглянь малюнки. Що порадить здоровий хлопчик, своєму хворому другові?

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Зразок для здорового, збалансованого харчування, яке має бути на наших тарілках на сніданок, обід і вечерю.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Основу наших продуктів харчування становлять такі речовини.

Слайд11. Білки.

Слайд12. Жири.

Слайд13. Вуглеводи.

Слайд14. Вода.

Слайд15. Вітаміни.

Слайд16. Робота в підручнику.

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. На малюнку розгляньте будову травної системи. Знайдіть на своєму тілі місця, де розміщені ці органи.

Слайд19. Гімнастика для очей.

Слайд20-22. Запам’ятай.

Слайд23. Перегляд відео.

Слайд24. Побесідуймо.

Слайд25. Робота в підручнику.

Слайд26. Online завдання. Перетягніть літери в правильне положення, щоб розшифрувати назви органів травної системи людини.

Слайд27. Цікавинка.

Слайд28. Чи знаєте ви, що…

Слайд29. Робота в підручнику.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні