Каталог матеріалів

Урок №50 з всесвытньої історії для 6 класу. О. Гісем - Найдавніша історія Риму: монархія та республіка

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №50. Найдавніша історія Риму: монархія та республіка.

Мета: охарактеризувати соціальний устрій та організацію влади в царському і республіканському Римі; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; інформаційно-цифрова компетентність; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати комунікативні навички у процесі спілкування.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: знати поняття до теми; розуміти, як змінилася система управління Римом з часів царського періоду до республіки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Історичний диктант.

Слайд 5. Фронтальна бесіда.

Слайд 6. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Розповідь вчителя.

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 10. Пошукове завдання.

Слайд 11. Вправа «Крісло автора».

Слайд 12. Розповідь вчителя.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Робота зі схемою.

Слайд 15. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 16-17. Робота з ілюстраціями.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 20. Хронологічна задача.

Слайд 21. Online завдання.

Слайд 22. Робота в парах.

Слайд 23. Метод «Фішбоун».

Слайд 24. Робота в групах. Дискусія.

Слайд 25. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Вправа «Ти –  мені, я – тобі».

Слайд 27. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні