Каталог матеріалів

Урок №47 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Нерівність трикутників.

«____»___________20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (авторО. Істер)

Урок №47. Нерівності трикутників.

Мета: засвоєння змісту теореми, що виражає нерівність трикутника, і наслідок з неї; навчитися застосовувати теорему й наслідок під час розв'язування задач; розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці; практичного застосування знань на типових задачах; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

          Очікувані результати: учні вміють застосовувати теорему про нерівність трикутника при розв’язуванні задач.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-8. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 9-10. Рухлива вправа.

Слайд 11- 32. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ  1-4  рівня складності № 530, 532, 533, 534, 535, 536, 537.

Слайд 33. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 34. Завдання підвищеної складності.
Одна   сторона   трикутника   дорівнює 2,8 см, а друга — 0,6 см. Знайдіть третю сторону цього трикутника, якщо її довжина, виражена в сантиметрах, дорівнює цілому числу?

Слайд 35. Завдання підвищеної складності.
Довжини відрізків прямого коридору між входами у будь-які дві сусідні лікарняні палати однакові. У якому місці коридору треба встановити пост медсестер, щоб сума відстаней від нього до входів у палати була найменшою, якщо в коридорі:  1) дві палати; 2) три палати; 3) чотири палати??

Підсумок

Слайд 36. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 37. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 38. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні