Каталог матеріалів

Урок №46 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 46. Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: закріпити знання властивостей прямокутного трикутника, ознак рівності прямокутних трикутників; сформувати вміння застосовувати їх під час розв'язування задач; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

          Очікувані результати: учні вільно вміють застосовувати властивості прямокутного трикутника при розв’язуванні задач.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5  - 10. Теорія. Математичні розминки.

Слайд 11-12. Рухлива гра. Фізкультхвилинка

Слайд 16-34. Робота з підручником. виконання завдання 1-4 рівня: №508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516.

Слайд 35. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 36-37. Завдання для найдопитливіших.

Різниця градусних мір двох зовнішніх кутів при вершинах гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 20°. Знайдіть гострі кути трикутника.

Слайд 38-39. Життєва математика.

Чи вистачить 12 см дроту, щоб зігнути з нього трикутник, одна зі сторін якого дорівнює:

1) 7 см; 2) 6 см; 3) 5 см?

Підсумок

Слайд 40. Підсумок уроку.

Рефлексія

Слайд 41. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 42. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні