Каталог матеріалів

Урок №44 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок №44. Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: сформувати поняття зовнішнього кута трикутника; домогтися засвоєння властивостей зовнішнього кута трикутника; вміння знайти невідомий кут; розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці; практичного застосування знань на типових задачах; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

          Очікувані результати: учні вміють розв'язувати задачі і застосовувати властивості зовнішнього кута трикутника.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-10. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 11-12. Рухлива вправа.

Слайд 13- 34. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ  1-4  рівня складності № 480, 481, 482, 484, 487, 491, 492.

Слайд 35. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 36-37. Завдання НМТ.
№1. Які з наведених тверджень є правильними?

І. Сума двох будь-яких вертикальних кутів дорівнює 180о.

ІІ. Сума двох будь-яких суміжних кутів дорівнює 180о.

ІІІ. Сума будь-якого гострого кута та будь-якого тупого кута дорівнює 180о.

№2. Точки A, B, C та D лежать в одній площині. Які з наведених тверджень є правильними?

І. Якщо точка В належить відрізку CD, то СВ+ВD=CD.

ІІ. Якщо точка А не належить відрізку CD, то СА+АD<CD.

ІІІ. Якщо відрізок CD перетинає відрізок АВ в точці О під прямим кутом і АО=ОВ, то АС=СВ.

Слайд 38-39. Завдання підвищеної складності.

Відрізок АВ, довжина якого 22,8 см, поділено на три частини. Відношення двох з них дорівнює 1 : 2, а третя - на 1,8 см довша за більшу з двох перших частин. Знайдіть довжини кожної з трьох частин відрізка.

Слайд 40. Практична математика.

Розріжте деякий квадрат на два рівних між собою п’ятикутники.

Підсумок

Слайд 41. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 42. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 43. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні