Каталог матеріалів

Урок №39 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Види лісів.

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

 

Урок №39. Види лісів.

Мета:

навчальна: дати поняття про ліс, як природне угруповання; продовжити формувати поняття про природу нашої планети; вміти розрізняти ліси;

розвиваюча: формувати навички спостерігати за рослинами і тваринами, розрізняти їхні види, порівнювати їх, розвивати вміння складати опорні схеми та працювати з ними; формувати і розвивати ключові компетентності учнів, зокрема навчальну, соціальну, загальнокультурну, ІКТ-компетентність; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: продовжувати формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; формувати інтерес до вивчення хімії, фізики, біології; виховувати естетичне сприймання природного середовища, моральну відповідальність за збереження рослин і тварин, виховувати прагнення досліджувати навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Психологічна настанова – «Золота рибка».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Перегляд відео.

Слайд 7. Хвойні ліси.

Слайд 8. Світлолюбні рослини хвойних лісів.

Слайд 9. Тіньовитривалі рослини хвойних лісів.

Слайд 10. Вправа для очей.

Слайд 11-12. Широколистяні ліси.

Слайд 13. Найпоширеніші рослини широколистяних лісів.

Слайд 14. Мішані ліси.

Слайд 15. Тропічні ліси.

Слайд 16. Найпоширеніші рослини тропічних лісів.

Слайд 17. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Перегляд відео.

Слайд 19. Субропічні ліси.

Слайд 20. Установіть відповідність між рослиною та типом лісу, де вона росте.

Слайд 21. Позначте рослини, які ростуть у широколистяних лісах.

Слайд 22. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 23. Коротко про головне.

Слайд 24. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 25. Рефлексія «Світлофор настрою». Перейдіть дорогу, використавши пропуск у вигляді цеглинки LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні