Каталог матеріалів

Урок №38 для 5 класу з літературного читання за В. Архиповою - Уміння бачити красу рідної природи у віршах Максима Рильського «Дощ», «Осінь – маляр із палітрою пишною…»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку Української літератури з використанням підручника «Українська література». Автори: Архипова В. П., Січкар С. І., Шило С. Б. (2022)» для 5 класу.

Урок №038. Уміння бачити красу рідної природи у віршах Максима Рильського «Дощ», «Осінь – маляр із палітрою пишною…»

Мета: проаналізувати ліричний твір, визначити художні засоби; розвивати творчу уяву, логічне мислення, виразне декламування віршів; виховувати прагнення до єдності з природою, вираження своїх почуттів.

Очікувані результати: учень оформлює власне висловлення, враховуючи основні засади академічної доброчесності; добирає доречні засоби мовної виразності для оформлення власного висловлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-7. Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 8. Слово дня.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. ПОЗНАЙОМСЯ З АВТОРОМ.

Слайд 10. Гра «Так – ні».

Слайд 11. Рухлива вправа для очей.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Дай відповіді на запитання.

Слайд 14. Робота з підручником.

Слайд 15. Дай відповіді на запитання.

Слайд 16. Підготуйся до виразного читання поезій М. Рильського.

Слайд 17. Конкурс на кращого читця вірша.

Слайд 18. Рухлива вправа для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Прослухай аудіозаписи творів італійського композитора Антоніо Вівальді з циклу «Пори року». Вислови свої враження від почутого.

Слайд 20. Заповнення щоденника читача.

Слайд 21-23. Дай відповіді на запитання.

Слайд 24. Дай відповіді на запитання або виконай завдання.

Підсумок

Слайд 25. Домашнє завдання.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні