Каталог матеріалів

Урок №38 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Організми та їх властивості. Методи дослідження організмів. Висівання і пророщування квасолі.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №38. Організми та їх властивості. Методи дослідження організмів. Висівання та пророщування квасолі.

Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів про основні ознаки живих організмів, їхні відмінності від неживих тіл природи; ознайомити учнів з основними властивостями живих організмів; дати уявлення про ріст та розвиток живих організмів; сформувати в учнів знання про основні методи дослідження організмів, сприяти розумінню цінності знань про природу та живі організми у повсякденному житті, сприяти розвитку допитливості та спостережливості, продовжувати формування критичного мислення; виховувати відповідальне ставлення до природи; повагу до себе та інших. 

Очікувані результати: учень називає ознаки живих організмів, їхні відмінності від неживих тіл природи; знає властивості живих організмів, пояснює будову клітини, має уявлення про ріст та розвиток живих організмів; називає методи дослідження організмів в природі; розуміє цінність знань про природу та живі організми у повсякденному житті; відповідально ставиться до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. Словничок.

Слайд8-12. Гра «Плескаю і тупаю»

Слайд13. Запам’ятай.

Слайд14. Гімнастика для очей.

Слайд15. Робота в підручнику.

Слайд16. Запам’ятай.

Слайд17. Розгляньте та обговоріть будову клітини.

Слайд18. Запам’ятай.

Слайд19. Одноклітинні організми.

Слайд20. Назви багатоклітинні організми. Доповни власними прикладами.

Слайд21. Словничок.

Слайд22-23. Властивості живих організмів.

Слайд24. Запам’ятай.

Слайд25. Розглянь методи дослідження природи. Яку інформацію про організми вони дають змогу отримати?

Слайд26. Запам’ятай.

Слайд27. Робота в підручнику.

Слайд28. Обговорення прочитаного.

Слайд29. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Нумо досліджувати.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні