Каталог матеріалів

Урок №38 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Дикі і свійські тварини. Які з них нам знайомі? Свійські тварини. Тварини-помічники.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

 

Календарно-тематичне планування інтегрованого курсу за підручником «Я досліджую світ. Автори: Н.М. Бібік та Г.П. Бондарчук» для 1 класу за програмою НУШ  (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок№38. Тема: Дикі і свійські тварини.

 Очікувані результати:  учні мають уявлення про тварин, їх різноманітність в природі; усвідомлюють відмінність між дикими та свійськими тваринами; пояснюють де живуть тварини; використовують знання про звірів та їх особливості.

Мета:

формування предметних компетентностей:

розширити і поглибити знання дітей про тварин, навчити розрізняти тварин за класами; розширити уявлення про диких та свійських тварин, їх місце існування та харчування; виховувати повагу один до одного, чуйність по відношенню до тварин, дбайливе ставлення до домашніх тварин, почуття турботи.

формування ключових компетентностей:

компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій – допитливість, прагнення шукати і пропонувати нові ідеї; самостійно чи в групі спостерігати та досліджувати; формулювати припущення і робити висновки на основі проведених дослідів; пізнавати себе і навколишній світ шляхом спостереження та дослідження;

вільне  володіння  державною  мовою  - уміння  правильно,  точно,  виразно  передавати  свої  думки  засобами мови та мовлення; володіння культурним науковим та професійним мовленням з метою дії на розум та почуття; удосконалення своєї мовленнєвої культури як гуманітарної складової особистості;

вміння вчитися – включатися  в  роботу  відразу  після  вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

здоров'язбережувальна –  правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлюваності учнів, формувати     в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки;  дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей;

екологічна компетентність - дотримання правил природоохоронної поведінки, ощадного використання природних ресурсів, розуміючи важливість збереження природи для сталого розвитку суспільства.

 

 

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

Хід уроку

 

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Мотивація  навчальної  діяльності

Слайд 3.

Слайд 4. Ранкове коло.

Слайд 5. Ранкове коло. Гра “Фантазери”

Слайд 6. Хвилинка фенологічних спостережень.

Актуалізація опорних знань

Слайд 7-10. Відгадай загадки.

Слайд 11-12. Запам¢ятай!

Повідомлення теми і мети уроку 

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Робота з підручником.

     Слайд 13. Назви тварин.

     Слайд 14. Прослухай вірш. Розглянь малюнок. Що переплутали автор вірша і художник? Розкажи, як є насправді.

Слайд 15. Прослухай віршик. Відтвори звуки.

     Слайд 16. Фізкультхвилинка для очей.

Слайд 17. Розглянь малюнки.

Слайд 18-22. Хто, де живе?

Слайд 23-26. Розглянь малюнки.

Слайд 27-31. Дай відповіді на запитання.

     Слайд 32-34.Цікаво знати.

Слайд 35. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого

Слайд 36-41. Гра «Вгадай хто «говорить»

Слайд 42. Сторінка 54, Вправа 1.

Слайд 43. Сторінка 55, вправа 2.

Слайд 44. Сторінка 55, вправа 2.

Слайд 45. Сторінка 55, вправа 2.

Слайд 46. Сторінка 55, вправа 3.

Слайд 47. Інтерактивне онлайн завдання.

      Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні