Каталог матеріалів

Урок №37 з історії України для 6 класу. О. Гісем, О. Гісем. - Спарта — «держава-військовий табір»

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №37. Спарта – «держава-військовий табір»

Мета: охарактеризувати й зіставити суспільний устрій та повсякденне життя населення Спарти; визначити особливості державного ладу Спартанської держави; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; інформаційно-цифрова компетентність; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати непримириме ставлення до жорсткості й насильства.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: знати поняття «олігархія», «спартіати», «періеки», «ілоти»; вміти ідентифікувати випадки дискримінації (зокрема утисків), булінгу (цькування) та визначає їх наслідки для особи і групи осіб, до якої ця особа належить; розуміти важливість поваги прав людини всіма людьми.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Самостійна робота.

Слайд 5. Гра «Пінг Понг».

Слайд 6. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Розповідь вчителя.

Слайд 8.Робота з підручником.

Слайд 9-10. Робота з писемним джерелом.

Слайд 11. Розповідь вчителя. Бесіда.

Слайд 12. Online завдання.

Слайд 13. Розповідь вчителя.

Слайд 14. Робота з ілюстраціями.

Слайд 15. Робота в парах.

Слайд 16-17. Робота з відео.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19-20. Розповідь вчителя. Фронтальна бесіда.

Слайд 21. Робота з підручником.

Слайд 22. Бесіда.

Слайд 23. Практичне завдання.

Слайд 24. Робота в групах.

Слайд 25. Метод «Оберіть позицію».

Слайд 26. Асоціативний кущ.

Слайд 27. Робота в групах.

Слайд 28. Вправа «Крісло автора».

Слайд 29. Пошукове завдання.

Слайд 30. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 31. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні