Каталог матеріалів

Урок №36 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Суспільство і держава в Стародавній Греції

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №36. Суспільство і держава в Стародавній Греції

Мета: охарактеризувати процес становлення полісної системи в Стародавній Греції; визначити причини й особливості Великої грецької колонізації; характеризувати життя населення грецьких колоній; пояснювати роль грецької колонізації в історії України; пояснювати та застосовувати на прикладах терміни й поняття «поліс», «громадянин», «демократія», «олігархія», «колонія» та інші; розвивати вміння визначати причинно-наслідкові зв'язки між історичними явищами; виховувати повагу до першопочатків демократичних цінностей.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: називати причини й особливості Великої грецької колонізації; застосовувати та пояснювати поняття «поліс», «громадянин», «демократія», «олігархія», «колонія» та інші; характеризувати життя населення грецьких колоній.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Фронтальне опитування

Слайд 5. Фронтальна бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Слово вчителя

Слайд 7-10. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 11-12. Робота в парах. Робота з підручником.

Слайд 13. Віртуальна екскурсія

Слайд 14-15. Робота в групах. Робота з підручником.

Слайд 16. Вправа «Крісло автора».

Слайд 17. Гімнастика для очей.

Слайд 18-19. Практичне завдання. Робота з картою.

Слайд 20-23. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 24. Робота з підручником.

Слайд 25. Online завдання

Слайд 25-26. Робота в групах

Слайд 27. Вправа «Крісло автора».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 28. Практичне завдання. Робота в групах

Слайд 29. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні