Каталог матеріалів

Урок №35 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Спостереження за небом із давніх часів, орієнтування за небесними об’єктами під час мандрівок.

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

 

Урок №35. Спостереження за небом із давніх часів, орієнтування за небесними об’єктами під час мандрівок.

Мета:

навчальна: дати уявлення про навколишній світ, формувати науковий світогляд, вміння використовувати додаткові джерела природничих знань; сформувати у дітей уявлення про те, за допомогою яких методів та засобів відбувається дослідження космосу;

розвиваюча: формувати і розвивати ключові компетентності учнів, зокрема навчальну, соціальну, загальнокультурну, ІКТ-компетентність; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: продовжувати формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; формувати інтерес до вивчення хімії, фізики, біології; виховувати естетичне сприймання природного середовища, виховувати прагнення досліджувати навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна настанова – «РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 7. Поміркуйте.

Слайд 8. Полярна зоря.

Слайд 9. Запам’ятай!

Слайд 10. Вправа для очей.

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12. Південний Хрест.

Слайд 13. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 14. Астролябія.

Слайд 15. Секстант.

Слайд 16. GPS-навігатори.

Слайд 17. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Позначте ВСІ правильні відповіді.

Слайд 19. Якою цифрою на малюнку позначено Полярну зорю?

Слайд 20. Позначте пристрої, що дозволяють нам визначити своє місцеположення.

Слайд 21-24. Визначте правильність тверджень.

Слайд 25. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 26. Коротко про головне.

Слайд 27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 28. Рефлексія «Настрій уроку».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні