Каталог матеріалів

Урок №34 музичного мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Новітні жанри в мистецтві

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №34. Новітні жанри в мистецтві

Сприймання: В. А. Моцарт. Концертна симфонія для скрипки, альта та оркестру. Andante aus Sinfonia Concertante (у виконанні оркестру Джеймса Ласта), Ж.-П. Піло, О. Шультез. Уривок із рок-опери «Моцарт».

Виконання: «Літо-літечко» (слова і музика І. Танчака)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6. Послухайте: В. А. Моцарт. Концертна симфонія для скрипки, альта та оркестру. Andante aus Sinfonia Concertante (у виконанні оркестру Джеймса Ласта).

Слайд7. Обговоріть.

Слайд8. Слово вчителя

Слайд9. Запам’ятайте!

Слайд10-11. Слово вчителя

Слайд12. Послухайте: Ж.-П. Піло, О. Шультез. Уривок із рок-опери «Моцарт».

Слайд13. Обговоріть.

Слайд14-15. Слово вчителя

Слайд16. Запам’ятайте!

Слайд17-20. Слово вчителя

Слайд21. Послухайте: Електронна музика: ембієнт, техно, транс (фрагменти).

Слайд22. Об'єднайтесь у пари. Розгляньте порівняльну таблицю і з’ясуйте, що спільного й відмінного між академічною та електронною музикою.

Слайд23. Гімнастика для очей

Слайд24. Гра «Квартет»

Слайд25. Виконуємо пісню «Літо-літечко» (слова і музика І. Танчака).

Слайд26. Оберіть трьох солістів/солісток для виконання кожного заспіву, а приспів співайте хором. Створіть пластичну імпровізацію під мелодію пісні.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд28. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд29. Рефлексія «В кінотеатрі»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні