Каталог матеріалів

Урок №34 з музичного мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Мистецтво не знає кордонів

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №34. Мистецтво не знає кордонів

СММ: Є. Хмара. In the Sky. Дует віолончелістів 2CELLOS Л. Шулича (Словенія) та С. Хаусера (Хорватія). Кавер-версія пісні AC/DC «Thunderstruck». В. А. Моцарт. «Адажіо» для скляної гармоніки, до мажор. «Богемна рапсодія» (у виконанні зевсофона).

ХДТ: «Пісня про рушник» (слова А. Малишка, музика П. Майбороди)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6-7. Запам’ятайте.

Слайд8. Об’єднайтесь у пари.

Слайд9-14. Слово вчителя

Слайд15. Перегляньте відеоролик «Твори у виконанні національних заслужених колективів України».

Слайд16. Обговоріть.

Слайд17. Слово вчителя

Слайд18. Прослухайте: Є. Хмара. «In the Sky».

Слайд19. Обговоріть.

Слайд20. Слово вчителя

Слайд21. Прослухайте: Кавер-версія пісні «Thunderstruck» гурту AC/DC (у виконанні дуету віолончелістів 2CELLOS у складі Л. Шулича та С. Хаусера.

Слайд22. Обговоріть.

Слайд23. Слово вчителя

Слайд24. Об’єднайтесь у пари.

Слайд25. Гімнастика для очей

Слайд26-28. Слово вчителя

Слайд29. Перегляньте відеоролик «Street artist playing Hallelujah with crystal glasses».

Слайд30. Обговоріть.

Слайд31. Слово вчителя

Слайд32. Прослухайте: В. А. Моцарт «Адажіо» для скляної гармоніки до мажор.

Слайд33. Прослухайте: Ф. Мерк’юрі. «Богемна рапсодія» (у виконанні зефсофона).

Слайд34-35. Обговоріть.

Слайд36. Виконуємо «Пісню про рушник» (слова А. Малишка, музика П. Майбороди).

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд37. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд38. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд39. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні