Каталог матеріалів

Урок №34 з всесвітньої історії для 7 класу. О. Пометун, Ю. Малієнко, О. Дудар - Країни середньовічного Cходу.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) О . І. Пометун, Ю. Б. Малієнко, О. В. Дудар

Урок №34. Країни середньовічного Cходу.

Мета: познайомити учнів з основними країнами середньовічного Сходу, їхньою історією, культурними досягненнями та політичними структурами. Розвивати вміння аналізувати взаємодії між державами та вплив цих цивілізацій на розвиток світу в цілому.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: знати основні факти про Китай, Індію та Японію в середньовіччі; розуміти особливості політичного, культурного та економічного розвитку цих країн; вміти порівнювати розвиток Китаю, Індії та Японії та оцінювати їхній вплив на світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Розповідь вчителя.

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7-8. Практичне завдання.

Слайд 9. Розповідь вчителя.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11. Розповідь вчителя.

Слайд 12-13. Робота з історичним джерелом.

Слайд 14. Розповідь вчителя.

Слайд 15. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 16. Робота з ілюстраціями. Бесіда.

Слайд 17. Робота з картою.

Слайд 18. Практичне завдання.

Слайд 19. Розповідь вчителя.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Робота з ілюстраціями. Бесіда.

Слайд 22. Творче завдання.

Слайд 23. Вправа «Крісло автора».

Слайд 24. Гімнастика для очей.

Слайд 25. Бесіда.

Слайд 26. Робота з картою.

Слайд 27. Практичне завдання. «Діаграма Венна».

Слайд 28. Колективна робота

Слайд 29. Вправа «Мікрофон».

Слайд 30. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 31. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні