Каталог матеріалів

Урок №33 з музичного мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Новітні технології в мистецтві

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №33. Новітні технології в мистецтві

СММ: Музичний хіт-парад сучасних музичних композицій. Українська народна пісня «Туман яром» (у виконанні хору імені Г. Верьовки). «Гей, соколи!» (у виконанні О. Пономарьова, М. Хоми) «Запроси мене у сни свої» (музика В. Івасюка, слова Б. Стельмаха, у виконанні Н. Яремчука). «Запроси мене у сни» (у виконанні акапельного гурту).

ХДТ: «Пісня про рушник» (слова А. Малишка, музика П. Майбороди)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Запам’ятайте.

Слайд6. Слово вчителя

Слайд7. Гра «Класний хіт-парад»

Слайд8-9. Слово вчителя

Слайд10. Перегляньте хіт-парад сучасних композицій.

Слайд11. Обговоріть.

Слайд12. Слово вчителя

Слайд13. Прослухайте: українська народна пісня «Туман яром» (у виконанні Національного заслуженого академічного народного хору України імені Г. Верьовки).

Слайд14. Прослухайте: польська народна пісня «Гей, соколи!», переклад О. Стадника (у виконанні О. Пономарьова, М. Хоми).

Слайд15. Прослухайте: слова Б. Стельмаха, музика В. Івасюка. «Запроси мене у сни» (у виконанні Н. Яремчука).

Слайд16. Прослухайте: слова Б. Стельмаха, музика В. Івасюка. «Запроси мене у сни» (у виконанні Є. Маляревського а капела).

Слайд17. Обговоріть.

Слайд18-25. Слово вчителя

Слайд26. Перегляньте відеоролик «Різні техніки співу».

Слайд27. Обговоріть.

Слайд28. Гімнастика для очей

Слайд29. Послухайте «Пісню про рушник» (слова А. Малишка, музика П. Майбороди).

Слайд30-31. Розучуємо «Пісню про рушник»

Слайд32. Виконуємо «Пісню про рушник»».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд34. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд35. Рефлексія «Яблучний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні