Каталог матеріалів

Урок №32 для 5 класу з етики за Мелещенко Т. В. - Як долати бар’єри слухання?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

 

Конспект уроку етики за підручником «Етика». Автори: Мелещенко Т. В., Желіба О. В., Бакка Т. В., Ашортіа Є. Д., Козіна Л. Є.» для 5 класу за програмою НУШ.

 

Урок №32. Як долати бар’єри слухання?

Мета: розкрити зміст поняття «емпатія», «взаєморозуміння»; пояснити чому люди не розуміють одне одного?; обґрунтувати, що таке емпатичне слухання і як його практикувати; пояснити особливості поведінки та її наслідки, моральні й етичні цінності, життєва самоідентифікація, добро, зло, моральні норми, патріотизм; розвивати інтерес до етичного самовиховання, виховувати повагу до людей та оточуючого світу, прагнення до самовдосконалення.

Очікувані результати: учень/учениця знає, що таке ефективне спілкування, безпека особистості, самовираження, активне слухання, дрес-код, емпатія, ефективне спілкування, безпека особистості, самовираження, активне слухання, дрес-код, емпатія; вміє конструктивно й безпечно спілкуватись у реальному й віртуальному просторі, поважати особистий простір і слухати співрозмовників; формує свій образ і розробляє індивідуальний стиль; навчилася /навчився розуміти себе й навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Прочитай діалог.

Слайд 6. Виконай завдання.

Слайд 7. Граматика етики.

Слайд 8. Виконай завдання.

Слайд 9. Попрацюй в групах.

ІІ. Основна частина

Слайд 11. Виконай завдання.

Слайд 12. Виконай завдання.

Слайд 12. Роздивися і прокоментуй карикатуру.

Слайд 13. Виконай завдання.

Слайд 14. Граматика етики.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16-17. Виконай завдання.

Слайд 18. Розумію.

Слайд 19-21. Дію.

Слайд 22. Створюємо разом.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 24. Рефлексія. Вправа «Печиво від совенят».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні