Каталог матеріалів

Урок №32-35 для 5 класу з етики за О. Данилевською - Робота над індивідуальними та груповими проєктами. Обрання теми проєкту на етичну тему та початок роботи над підбором матеріалу.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Етика» з використанням навчального посібника

О. Данилевська.

Урок №32-35. Робота над індивідуальними та груповими проєктами. Узагальнення та систематизація знань з курсу «Етика»

Мета: перевірити навчальні досягнення учнів з курсу: «Етика», узагальнити та систематизувати знання учнів, дати уявлення про моральні норми та культуру спілкування, навчитися досягати успіху в спілкуванні, користуватися засобами мовного етикету, пригадати правила електронного листування, дослідити та з'ясувати поняття "бути вдягненим доречно", розвивати пізнавальний інтерес, дати уявлення про моральні норми поведінки, про інтелігентність, ввічливість, формувати правову свідомість, розвивати пізнавальний інтерес, прищеплювати бажання жити в культурному середовищі виховувати у дітей усвідомлення необхідності бути ввічливим. прищеплювати бажання жити в культурному середовищі виховувати у дітей усвідомлення необхідності бути ввічливим, розвивати навички проектної діяльності учнів, зокрема, уміння створювати, розробляти та реалізовувати свої проекти, роботи в групі, зокрема, співпраці та комунікації з іншими учасниками проекту.

Очікувані результати: учні знають про моральні норми та культуру спілкування вміє досягати успіху в спілкуванні, користуватися засобами мовного етикету про інтелігентність, знають правила електронного листування та дотримуються їх, знають основні правила вибору одягу в залежності від ситуації, мають практичні навички вибору та комбінування одягу для створення гарного образу в різних ситуаціях, учні матимуть можливість реалізувати свої ідеї та знання у практичній діяльності, а також розвивати навички, які можуть стати корисними в майбутньому. Учні зможуть виявити свої здібності та інтереси в певних сферах, а також навчитися працювати в команді та досягати спільних цілей.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Позитивне налаштування на урок.

Слайд3. Побесідуймо.

Слайд4. Словничок.

Слайд5. Пригадай, що таке моральні цінності.

Слайд6. Для роздумів.

Слайд7. Дай відповіді на питання.

Слайд8. Укладіть свою піраміду моральних цінностей.

Слайд9. Розкажи.

Слайд10. Побесідуймо.

Слайд11. Розглянь схему основних чинників, що впливають на формування власного «Я». Як ти вважаєш, який з них найкраще характеризує твоє «Я»? Чому?

Слайд12. Проблемне питання.

Слайд13. Поясни вислів.

Слайд14. Дай відповіді на питання.

Слайд15. Розкажи.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Побесідуймо.

Слайд18. Словникова робота.

Слайд19. Вправа «Незакінчене речення»

Слайд20. Гімнастика для очей.

Слайд21. Назви, які бувають спільноти людей. До яких належиш ти?

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Запам’ятай.

Слайд24. Побесідуймо.

Слайд25. Які правила існують в твоїй сім’ї?

Слайд26. Поміркуй.

Слайд27. Поміркуй та дай відповідь на питання.

Слайд28. Поміркуй.

Слайд29. Розкажи.

Слайд30. Побесідуймо.

Слайд31. Продовж речення.

Слайд32. Словничок.

Слайд33. Які наслідки конфліктів?

Слайд34. П’ять кроків до вирішення конфліктів інтересів.

Слайд35. Поміркуй.

Слайд36. Продовж речення.

Слайд37. Настанови етикету щодо одягу.

Слайд38. Побесідуймо.

Слайд39. Для роздумів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд40. Робота над проєктами.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні