Каталог матеріалів

Урок №32 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Ритми й кольори Америки та Африки. (продовження) Музичні інструменти Африки. Симфонія.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №32. Ритми й кольори Америки та Африки. (продовження) Музичні інструменти Африки. Симфонія. Виконання: «Чунга-чанга» (музика В. Шаїнського, текст М. Демків)

Мета: формування ключових компетентностей: оволодіння досягненнями культури, особливостями національної і загальнолюдської культури в побутовій і культурно-дозвіллєвій сфері. Виявлення естетичного ставлення до світу в різних сферах діяльності людини, оцінювання предметів і явищ їх взаємодію, що формується під час оцінювання різних видів мистецтв; Формувати уявлення про самобутню культуру африканського континенту, сприяти збагаченню емоційно-чуттєвої сфери, розвитку саморегуляції художньої діяльності; тренувати увагу, пам’ять, слух, зв’язне мовлення та почуття ритму.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Музичні інструменти Африки.

Слайд6. Які музичні інструменти в Африці переважають?

Слайд7. Фізкультхвилинка.

Слайд8-10. Розучимо текст пісні «Чунга-Чанга».

Слайд11. Виконання пісні «Чунга-Чанга».

Слайд12. Пригадай різні види ритмів – рівномірний, пунктирний, синкопований. Виконай ритмічні малюнки й визнач вид ритму. Поімпровізуй, створюючи власний. Продемонструй придумане друзям.

Слайд13. Робота в групі. Відтворіть ритмічну партитуру, виконайте її спочатку піано в темпі Анданте, потім форте в темпі Алегро.

Слайд14. На дозвіллі створи ударні інструменти з підручних матеріалів. Імпровізуй ритми африканських танці.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні