Каталог матеріалів

Урок №32 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Проєктна робота. Презентаційна робота на тему «Передбачення погоди за поведінкою тварин і рослин»

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №32. Проєктна робота. Презентаційна робота на тему «Передбачення погоди за поведінкою тварин і рослин»

Мета: розширити та поглибити знання дітей про світ рослин і тварин; навчати спостерігати за погодою, перевіряти народні прикмети, які допомагають прогнозувати погоду; ознайомити з рослинами і тваринами, які допомагають людям передбачати погоду; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати естетичний смак.

Очікувані результати: прогнозує погоду за народними прикметами й порівнює з прогнозом в інтернет-джерелах, повідомленнях ЗМІ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадаймо показники, які характеризують стан погоди.

Слайд5. Розглянь світлини. Поміркуй, чому людям різних професій важливо знати прогноз погоди.

Слайд6. Назви елементи погоди.

Слайд7. Люди навчилися передбачати погоду спостерігаючи за рослинами і тваринами.

Слайд8-9. Цікаво знати.

Слайд10. Гімнастика для очей.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Конюшина.

Слайд13. В’юнок.

Слайд14. Біле латаття.

Слайд15. Як тварини "передбачають" погоду.

Слайд16. Досліди.

Слайд17. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд18. Проєктна робота.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні