Каталог матеріалів

Урок №32 для 3 класу з Музичного мистецтва за Т. Рублі - Пам’ятки архітектури. Рондо. Слухання К. Мясков «Укра­їнське рондо». Виконання поспівки «Ми — третьокласники», «Ми хлопчики»,

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №32. Пам’ятки архітектури. Рондо. Слухання К. Мясков «Укра­їнське рондо». Виконання поспівки «Ми — третьокласники», «Ми хлопчики», «Дівчатка ми»; К. Перелісна, Н. Шевченко «Веснянка».

Мета: актуалізувати знання учнів про архітектурні пам’ятки України, розвивати уміння творчо мислити прослуховуючи музичний твір К. Мясков «Українське рондо», діяти, розвивати вокально-хорові дані виконуючи поспівку Ми — третьокласники та виховувати інтерес та любов до природи через музичний твір К. Перелісної, Н. Шевченко «Веснянка».

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Коли йдете вулицею, озирніться. Можливо, серед будинків вам трапляться такі, що по праву називаються пам’ятками архітектури.

Слайд6. Які архітектурні пам’ятки України вам відомі?

Слайд7. Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець».

Слайд8. Києво-Печерська Лавра.

Слайд9. Софійський собор.

Слайд10. Херсонес Таврійський.

Слайд11. Хотинська фортеця.

Слайд12-25. По всій Україні – безліч архітектурних пам’яток, якими у свій час пишалися і які були епіцентром історичних подій. Нині вони не втратили історичної цінності, але стали просто непотрібними…

Слайд26. Чому архітектуру називають «застиглою музикою»?

Слайд27. Рондо — форма музичного твору, в якому відбувається чергування головної теми (рефрену) та епізодів.

Слайд28. Пригадайте поспівку «Ми – третьокласники».

Слайд29. Виконаємо поспівку «Ми – третьокласники».

Слайд30. Констянтин Мясков «Українське рондо». Опишіть характер головної теми. Які настрої передані в епізодах?

Слайд31. Фізкультхвилинка.

Слайд32. Пригадаємо пісню К. Перелісної, Н. Шевченко «Веснянка».

Слайд33. Виконання пісні К. Перелісної, Н. Шевченко «Веснянка».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні