Каталог матеріалів

Урок №32 для 10-11 класу з інформатики по модулю «Креативне програмування» - Інструктаж з БЖД. Візуалізація даних, отриманих із зовнішніх джерел.

«___»__________ 20___ року

Урок №32. Візуалізація даних, отриманих із зовнішніх джерел.

Мета: ознайомити учнів із реалізацією у мові Python візуалізацією даних, отриманих із зовнішніх джерел. Забезпечити якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Python.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

На цьому уроці ознайомимось із візуалізацією даних, отриманих із зовнішніх джерел.

Не забувайте про правила поведінки на уроці (Слайд2).

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

На минулих уроках ми вже працювали з графічним інтерфейсом, використовували модуль Tkinter сьогодні ознайомимось із бібліотекою PyQt5.

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. Для чого призначені датчики?
  2. За якими основними ознаками класифікують датчики?
  3. Яка різниця між датчиками й сенсорами?
  4. Які типи датчиків і сенсорів використовуються в цифрових пристроях?
  5. Про які особливості мови програмування С++ ви дізналися на цьому уроці?

Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя. (Слайд 4-14)

Фізкультхвилинка

Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

Практичне завдання (Слайд 16)

Релаксація

Слайд 17. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 18)
  1. Яке призначення пакету Matplotlib?
  2. Як побудувати графік з однією кривою?
  3. Як побудувати графік з декількома кривими?
  4. Як побудувати стовпчасту діаграму?
  5. Як побудувати графік із даних що знаходяться в файлі?
  6. Призначення функції zip.
  7. Призначення функції bar ().
  8. Призначення функції plot(x, y).

Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні