Каталог матеріалів

Урок №31 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Земля — наш спільний дім.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №031. Земля — наш спільний дім.

Мета: сприяти формуванню у дітей екологічної свідомості, усвідомленню ними цінності та унікальності природи, вчити дбати про своє довкілля і переконувати інших не забруднювати його.

Очікувані результати: учні розповідають, хто такі екологи та чим вони займаються; називають чинники, які забруднюють повітря, воду, землю; знають, як довго розкладається сміття; називають щоденні кроки для збереження природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 7. Зворотний зв'язок.

Слайд 8. § 30. Земля — наш спільний дім.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Еколог / Екологиня.

Слайд 11. Перейдіть за QR-кодом і подивіться відео про кита. Обговоріть, як дівчинка та її батько допомагали киту позбутися пластику.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Перейдіть за QR-кодом і подивіться три відео про забруднення повітря, води, ґрунту. До кожного відео заповніть бланк.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. За допомогою мал. 104 перевірте, які з наведених нижче тверджень істинні, а які — хибні.

Слайд 17. Розгляньте мал. 35 і назвіть щоденні кроки для збереження природи. Додайте свої ідеї.

Слайд 18. Перейдіть за QR-кодом, завантажте бланк завдання. Пограйте в гру, щоб дізнатися, як ви дбаєте про природу.

Підсумок

Слайд 19-21. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 22. Оцініть свої досягнення.

Слайд 23. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні