Каталог матеріалів

Урок №31 з історії України для 7 класу. Я. Щупак, О.В. Бурлака та ін. - Розвиток української культури в ХІV–XV ст.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України з використанням навчального посібника «Історія України» (підручник для 7 класу) Щупак І.Я., Бурлака О.В., Дрібниця В.В., Желіба О.В., Піскарьова І.О.

Урок №31. Розвиток української культури в ХІV–XV ст.

Мета: ознайомити учнів з основними аспектами розвитку української культури в XIV–XV ст., зокрема в галузі літератури, мистецтва, освіти та архітектури, а також з впливом зовнішніх політичних факторів на культурний розвиток України цього періоду.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: називати умови, що впливали на розвиток української культури; розпізнати пам’ятки культури XIV-XV ст.; навести приклади культурних контактів українських земель з іншими європейськими народами; спрогнозувати вплив винайдення книгодрукування на розвиток українських земель

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Фронтальна бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Розповідь вчителя.

Слайд 6. Робота з підручником. Практичне завдання.

Слайд 7-8. Розповідь вчителя.

Слайд 9. Робота з відео.

Слайд 10. Online завдання.

Слайд 11. Робота з історичним джерелом.

Слайд12-13. Розповідь вчителя. Історичні подробиці.

Слайд 14. Метод «Мозковий штурм».

Слайд 15. Розповідь вчителя.

Слайд 16. Бесіда.

Слайд 17. Гімнастика для очей.

Слайд 18. Розповідь вчителя.

Слайд 19-20. Робота з ілюстраціями.

Слайд 21. Метод «Мозковий штурм».

Слайд 22. Розповідь вчителя.

Слайд 23. Робота з ілюстраціями.

Слайд 24. Online завдання.

Слайд 25. Метод «Коло ідей».

Слайд 26. Робота з візуальним джерелом.

Слайд 27. Практичне завдання.

Слайд 28-29. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 30. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні