Каталог матеріалів

Урок №31 для 4 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Ритми і кольори Америки та Африки. Створення живописного зображення ведмедя-грізлі

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №31. Ритми і кольори Америки та Африки. Створення живописного зображення ведмедя-грізлі (гуаш)

Мета: познайомити учнів зі зразками американського мистецтва; вчити сприймати та характеризувати твори мистецтва, зосереджувати увагу на деталях; створювати динамічну композицію, передаючи пропорції тіла тварини; розвивати уяву, фантазію; формувати культурну компетентність.

Обладнання: мультимедійний комплект, папір, фарби, ємність для води.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Відгадайте мультфільм за піснею.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4-5. Розповідь вчителя.

Слайд6. Пригадайте назви мультфільмів.

Слайд7. Перегляньте мультфільм.

Слайд8. Дайте відповіді на запитання.

Слайд9. Пригадайте, з яких мультфільмів ці герої, назвіть їхні імена.

Слайд10-12. Розповідь вчителя.

Слайд13. Визначте, хто з ваших друзів намалював динамічну композицію.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд17. Створіть живописне зображення ведмедя-грізлі (гуаш). Поміркуйте, як краще передати в малюнку шерсть тварини.

Слайд18. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд19. Гімнастика для очей.

Слайд20. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд21. У вільний час …

Рефлексія

Слайд22. Покажіть цеглинкою LEGO з яким настроєм ви завершуєте урок.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні