Каталог матеріалів

Урок №31 з музичного мистецтва для 2 класу за Масол Л. М. - Рекламуємо красиве і корисне Мистецтво та здоровий спосіб життя.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №31. Рекламуємо красиве і корисне

Мистецтво та здоровий спосіб життя.

СММ: Поль Моріа. Така-Таката.

ХТД: «Веселка» (музика і вірші Наталії Май)

Мета: ознайомити учнів із роллю мистецтва у збереженні здоров’я та гармонійного розвитку людини; навчити аналізувати музичні твори, визначати їх настрій та емоційний вплив; закріпити знання про засоби музичної виразності (мелодія, ритм, темп, динаміка); формувати вокальні, слухові та ритмічні навички; виховувати естетичний смак, культуру слухання музики та позитивне ставлення до здорового способу життя.     

Очікувані результати: здобувачі освіти усвідомлюють взаємозв’язок мистецтва та здорового способу життя; аналізують музичні твори, звертаючи увагу на ритм, темп та динаміку; виконують пісні («Веселка» (музика і вірші Наталії Май)), розвиваючи вокальні навички та почуття ритму; розвивають рухові здібності через ритмічні вправи під музику; висловлюють свої враження про музику та її вплив на емоційний стан і здоров’я; співпрацюють в парах і групах під час творчих завдань.    

Формування ключових компетентностей: 

Музична: розвиток слухового сприйняття та вокальних умінь. 

Здоров’язберігаюча: усвідомлення значення музики для фізичного та емоційного здоров’я. 

Комунікативна: розвиток уміння висловлювати свої думки та враження про музику. 

Соціальна: формування навичок співпраці, підтримки однокласників під час музичних завдань. 

Емоційна: розвиток позитивного ставлення до музики як джерела гарного настрою. 

Обладнання:  мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш і налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6. Розгляньте зображення.

Слайд7. Послухайте: Поль Моріа «Така-Таката»

Слайд8. Дайте відповіді на запитання.

Слайд9. Спробуйте відтворити оплесками ритм твору під час зарядки!

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Послухайте пісню «Веселка» (музика і вірші Н. Май).

Слайд12. Розучуємо текст пісні Май «Веселка».

Слайд13. Виконуємо пісню «Веселка».

Слайд14. Гімнастика для очей

Слайд15. Слово вчителя

Слайд16. Послухайте музичну рекламу.

Слайд17. Дайте відповіді на запитання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд18. Перегляньте музичну рекламу телевізійного талант-шоу «Голос. Діти».

Слайд19. Поміркуйте.

Рефлексія

Слайд20. Рефлексія «Емоційна ромашка».  Оберіть відповідну цеглинку LEGO

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні