Каталог матеріалів

Урок №31 з всесвітньої історії для 7 класу. О. Пометун, Ю. Малієнко, О. Дудар - Раннє Відродження і гуманізм

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) О . І. Пометун, Ю. Б. Малієнко, О. В. Дудар

Урок №31. Раннє Відродження і гуманізм

Мета: охарактеризувати розвиток культури раннього Відродження, особливості та характерні ознаки гуманізму; пояснити залежність перебігу історичних подій, явищ і процесів від панівних суспільних ідей Раннього Відродження та гуманізму.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: визначити основні риси гуманізму та роль Раннього Відродження в культурному розвитку Європи; називати хронологічні межі Раннього Відродження; пояснити вплив гуманізму на мистецтво, науку та суспільство, а також аналізувати творчість гуманістів; оцінити значення гуманізму для розвитку європейської культури та сучасного світу; обговорювати ідеї гуманізму та працювати в групах.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4-5. Online завдання

Слайд 6. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Розповідь вчителя.

Слайд 8. Робота з візуальним джерелом.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Розповідь вчителя.

Слайд 11. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 12. Розповідь вчителя.

Слайд 13. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 14-15. Робота з відео.

Слайд 16-17. Метод «Два – чотири – усі разом».

Слайд 18. Online завдання.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21-23. Робота з історичним джерелом.

Слайд 24. Розповідь вчителя.

Слайд 25. Робота з підручником.

Слайд 26. Розповідь вчителя.

Слайд 27. Робота з ілюстрацією. Бесіда.

Слайд 28. Розповідь вчителя.

Слайд 29-30. Робота з літературним твором.

Слайд 31. Рольова гра «У гостях у поетів Данте та Петрарки».

Слайд 32. Вправа «Мікрофон».

Слайд 33. Метод «Акваріум».

Слайд 34. Метод «Мозковий штурм».

Слайд 35. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 36. Online завдання.

Слайд 37. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні