Каталог матеріалів

Урок №31 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Професійна мистецька освіта: художні школи та академії мистецтв. Порівняння зображень: реальне - вигадане. В. Глущенко

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №31 Професійна мистецька освіта: художні школи та академії мистецтв. Порівняння зображень: реальне - вигадане. В. Глущенко. Півень у квітах. Створення образу чарівного птаха (відбиток долоньки, гуаш)

Мета: удосконалювати навички роботи з фарбами; ознайомити з образом казкового птаха; формувати поняття про виражальні можливості кольору, розвивати уміння сприймати художні образи, відображати властивості предметів, їхні настрої за допомогою кольору; розвивати естетичне сприйняття навколишнього світу, творче мислення, фантазію.

Обладнання: мультимедійний комплект, фарби, баночка для води, пензлик, палітра, серветки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Відгадайте загадку

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Розгляньте зображення, знайдіть холодні та теплі кольори

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. З давніх-давен людина живе в оточенні птахів

Слайд6. Люди складали пісні, легенди, казки про птахів. Пригадайте казку, де одним із героїв є птах

Слайд7. Художників також завжди зачаровували птахи. Але часом митці фантазують і створюють незвичайних птахів. Розгляньте картини та порівняйте їх

Слайд8. Фізкультхвилинка

Слайд9-10. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд11. Ознайомтеся із послідовністю малювання чарівної птахи

Практична діяльність учнів

Слайд12. Послідовність малювання чарівної птахи

Слайд13. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд14. Продемонструйте власні малюнки

Слайд15. Дізнайтеся, хто із ваших близьких навчався у музичній чи художній школах?

Рефлексія

Слайд16. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд27. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

 

 

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні