Каталог матеріалів

Урок №31 для 5 класу з музичного мистецтва за О. Гайдамакою - Мистецтво видовищ

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Гайдамака, Н.А. Лємешева»

Урок №31. Мистецтво видовищ

Видовища, шоу – мистецтво наших днів. Синтез мистецтв у шоу.

Сприймання: Хореографічно-світлові шоу. Світломузичний фонтан у м. Вінниця. Світлове шоу в м. Брюссель (Бельгія), шоу барабанщиків

Виконання: «Літо золоте» (музика О. Янушкевич, вірші М. Ясакової)

Створення програми концерту з творів, що вивчалися на уроках мистецтва.

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Пригадайте циркові професії.

Слайд6-7. Слово вчителя

Слайд8. Розгляньте ілюстрації.

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Прогляньте: Цирк дю Солей, трейлер до шоу «Алеґрія».

Слайд11. Прослухайте: Юліус Фучик. Марш «Вхід гладіаторів».

Слайд12. Обговоріть.

Слайд13-14. Запам’ятайте!

Слайд15-16. Слово вчителя

Слайд17. Перегляньте: Шоу барабанщиків

Слайд18. Наведіть приклади музичних шоу-програм сучасного телебачення. Проаналізуйте їх щодо змісту, композиції (драматургії), художнього і технічного рішень. Висловіть своє ставлення

Слайд19. Перегляньте: Хореографічно-світлові шоу.

Слайд20. Слово вчителя

Слайд21. Перегляньте: Світломузичний фонтан у м. Вінниця.

Слайд22. Розгляньте світлини.

Слайд23. Прогляньте: Світлове шоу в м. Брюссель (Бельгія).

Слайд24. Обговоріть.

Слайд25. Гімнастика для очей

Слайд26. Прослухайте: Літо золоте Музика О. Янушкевич, вірші М. Ясакової

Слайд27-28. Розучуємо пісню Літо золоте Музика О. Янушкевич, вірші М. Ясакової

Слайд29. Виконуємо пісню Літо золоте Музика О. Янушкевич, вірші М. Ясакової

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Підсумовуємо вивчене

Підсумок

Слайд31. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд32. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні