Каталог матеріалів

Урок №31-32 для 4 класу з інформатики за Т. Воронцова - Інструктаж з БЖД. Програмування циклічних алгоритмів. Курс «Крижане серце» та використання блоків «Повтори … разів».

«___»__________ 20___ року

Урок №31-32. Програмування циклічних алгоритмів. Курс «Крижане серце» та використання блоків «Повтори … разів», «Встановити колір» та «Випадковий колір». Створення алгоритму малюнку кола

Очікувані результати: учні знають про курс «Крижане серце» та де його можна пройти; називають основні об’єкти вікна курсу «Крижане серце»; розуміють призначення команд курсу; створюють алгоритми з цих команд.

Мета: актуалізувати знання учнів про курси на сайті Code.org; з’ясувати, як знайти курс «Крижане серце» та розпочати роботу в ньому; навчити розуміти призначення команд у курсі та застосовувати їх при створенні алгоритмів; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.

Хід уроку

І. Організаційний та мотиваційний етап

  • Привітання з класом

Всі сідайте тихо, діти,

Домовляймось не шуміти,

На уроці не дрімати,

А старанно працювати.

  • Повторення правил техніки безпеки
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні та на наступному уроці ми з вами:

  • складемо циклічний алгоритм «Повторити … разів»;
  • потренуємося в середовищі Code.org програмувати циклічні алгоритми «Повторити ... разів» різних рівнів складності.
  • навчимося створювати алгоритми з використанням команд «Встанови колір», «Випадковий колір»;
  • створимо алгоритм малюнку кола.
  • Інтелектуальна розминка

IІ. Актуалізація знань учнів

Демонстрація навчальних слайдів.

ІІІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил без­пеки та санітарно-гігієнічних норм.

ІV. Рефлексія й підсумок навчальної діяльності

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні