Каталог матеріалів

Урок №30 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Відпочинок на природі.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №030. Відпочинок на природі.

Мета: застерегти дітей від необережної поведінки під час відпочинку на пляжі, купанні у водоймах; виробити правила безпечної поведінки на воді; розвивати пам'ять, спостережливість; виховувати любов до природи; дбайливе ставлення до неї.

Очікувані результати: учні вміють обирати безпечне місце для купання; розповідають, як уникнути теплового удару; демонструють вміння надавати домедичну допомогу в разі теплового чи сонячного удару; знають, як діяти під час небезпечних ситуацій на воді.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 7. Зворотний зв'язок.

Слайд 8. § 29. Відпочинок на природі.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Перейдіть за першим QR-кодом і дослідіть, які пляжі України мають «Блакитний прапор».

Слайд 11. Пошукове завдання.

Слайд 12. Перейдіть за другим QR-кодом і подивіться відео про правила поведінки в басейні. Складіть пам’ятку про безпечну поведінку на воді.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Робота з підручником.

Слайд 15. Потренуйтеся надавати домедичну допомогу в разі теплового чи сонячного удару.

Слайд 16. Робота з підручником.

Слайд 17. Розгляньте мал. 100 і дайте відповіді на запитання.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Робота з підручником.

Слайд 20. Рятувальник(ця) на воді.

Підсумок

Слайд 21-23. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 24. Оцініть свої досягнення.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні