Каталог матеріалів

Урок №30 музичного мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Театральні зустрічі

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №30. Театральні зустрічі

Сприймання: І. Кальман. Уривок із 2-ї дії оперети «Графиня Маріца» (відеофрагмент), Ґ. Ф. Гендель. Увертюра до опери «Аталанта» (для труби і органа), Б. Бріттен. Увертюра «Канадський карнавал» (у виконанні симфонічного оркестру; фрагмент).

Виконання: «Вір у дива» (слова і музика Н. Май)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6. Обговоріть.

Слайд7. Слово вчителя

Слайд8. Запам’ятайте!

Слайд9. Перегляньте: І. Кальман. Уривок із 2-ї дії оперети «Графиня Маріца» (відеофрагмент).

Слайд10-17. Слово вчителя

Слайд18. Послухайте: Ґ. Ф. Гендель. Увертюра до опери «Аталанта».

Слайд19. Обговоріть.

Слайд20-21. Слово вчителя

Слайд22. Послухайте: Б. Бріттен. Увертюра «Канадський карнавал» (у виконанні симфонічного оркестру).

Слайд23. Обговоріть.

Слайд24-26. Слово вчителя

Слайд27. Гімнастика для очей

Слайд28. Виконуємо пісню «Вір у дива» (слова і музика Н. Май).

Слайд29. Запропонуйте друзям придумати підголоски до мелодії та в приспіві виконайте вокальну імпровізацію на звук «а-а-а».

Слайд30. Створіть власну мелодичну імпровізацію на віртуальному піаніно. Розкажіть засобами музики про любов до України та гордість за неї.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд32. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд33. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні