Каталог матеріалів

Урок №30 для 9 класу - Розв’язування задач із фізики, хімії, математики та інших дисциплін засобами табличного процесора з використанням інтерпретації даних у вигляді діаграм.

DESCRIPTION

«___»__________ 20___ року

Урок №30. Розв’язування задач із фізики, хімії, математики та інших дисциплін засобами табличного процесора з використанням інтерпретації даних у вигляді діаграм.

Мета: ознайомити учнів із можливостями табличного процесора для розв’язування задач із фізики, хімії, математики та інших дисциплін. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: табличний процесор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами навчимось розв’язувати задачі із фізики, хімії, математики та інших дисциплін засобами табличного процесора з використанням інтерпретації даних у вигляді діаграм.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 4)

  1. Які типи діаграм можна створити в Excel?
  2. Коли доцільно застосовувати кругову діаграму?
  3. Коли доцільно застосовувати стовпчасту діаграму?
  4. Які основні кроки побудови діаграм?
  5. Як змінити розміри діаграми або її об’єктів?

Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя з демонстрацією презентації (слайди 5-11)

Фізкультхвилинка

Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

  • Практичне завдання(Слайд 13)

Релаксація

Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 14)
  1. Які типи діаграм можна створити в Excel?
  2. Коли доцільно застосовувати кругову діаграму?
  3. Коли доцільно застосовувати стовпчасту діаграму?
  4. Які основні кроки побудови діаграм?
  5. Як змінити розміри діаграми або її об’єктів?

Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні