Каталог матеріалів

Урок №30 для 2 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: симфонія СМ: Ф.-Й. Гайдн — Л. Моцарт — Е. Ангерер «Симфонія іграшок»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №30. Основні поняття симфонія СМ Ф.-Й. Гайдн — Л. Моцарт — Е. Ангерер «Симфонія іграшок» («Дитяча симфонія») ХТД «Промінчик», муз. і сл. Н. Май — розучування; «Іди, іди, дощику…», українська народна пісня — виконання з рухами; ритмічна імпровізація

Мета: формування ключових, мистецьких предметних та міжпредметних компетентностей, необхідних для художньо-творчого самовираження в особистому та суспільному житті. Всебічний художньо-естетичний розвиток особистості дитини, освоєння нею культурних цінностей у процесі пізнання мистецтва. Плекання пошани до вітчизняної та зарубіжної мистецької спадщини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. Симфонія.

Слайд6. Ф.-Й. Гайдн — Л. Моцарт — Е. Ангерер. Симфонія іграшок (Дитяча симфонія).

Слайд7. Вибери інструменти, що звучать соло у «Симфонії іграшок».

Слайд8. Поміркуй, чому цей твір отримав таку назву.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Послухаємо пісню Н. Май «Промінчик».

Слайд11-13. Вивчимо текст пісні «Промінчик».

Слайд14. Виконання пісні «Промінчик».

Слайд15. Виберіть музичні інструменти і створіть супровід до пісні.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні