Каталог матеріалів

Урок №30 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Ляльки-іграшки в житті та мистецтві (продовження). Зображення своєї улюбленої іграшки (гуаш)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №30 Ляльки-іграшки в житті та мистецтві (продовження). Зображення своєї улюбленої іграшки (гуаш)

Мета: ознайомити учнів з історією розвитку іграшки; закріплювати навички роботи фарбами; розвивати творчу та пізнавальну активність, асоціативно-образне мислення, уяву та фантазію; виховувати естетичне сприйняття навколишнього світу, забезпечити доброзичливу атмосферу, стимулювати розвиток допитливості.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4-7. Історія виникнення іграшок

Слайд8. Згадуючи роки дитинства, митці також зображують іграшки у своїх творах

Слайд9.  Подивіться, як художник зобразив іграшки. Поміркуйте, якими фарбами намальовані картини

Слайд11. Чи знаєте ви, чим відрізняються акварельні фарби від гуаші?

Практична діяльність учнів

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд14. Фізкультхвилинка

Слайд15. Намалюйте свою улюблену іграшку (гуаш чи акварель)

Підсумок

Слайд16. Рухлива вправа

Слайд17. Продемонструйте власні малюнки

Слайд18. Для збереження довкілля виготовляють іграшки з підручних матеріалів. На дозвіллі поцікався технікою брі-колаж. Поекспериментуйте

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд20. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні