Каталог матеріалів

Урок №30 з всесвітньої історії для 7 класу. І.Я. Щупак, О.В. Бурлака та ін. - Іслам у Середні віки.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) Щупак І.Я., Бурлака О.В., Желіба О.В., Піскарьова І.О.

Урок № 30. Іслам у Середні віки.

Мета: ознайомити учнів з основами ісламу та його розвитком у Середні віки, розкрити роль ісламських імперій у культурному, науковому та політичному житті, а також їх вплив на Європу.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: описати основні етапи розвитку ісламу та його вплив на культуру, науку і політику; аналізувати джерела та використовувати історичні терміни; порівнювати християнство та іслам, християнську та ісламську культуру; висловлювати судження щодо причин виникнення ісламу.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Online завдання.

Слайд 5. Фронтальна бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Робота з підручником.

Слайд 8-9. Розповідь вчителя.

Слайд 10. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 11. Робота з історичним джерелом.

Слайд 12. «Діаграма Венна». Робота в групах.

Слайд 13. Розповідь вчителя.

Слайд 14. Практичне завдання. Робота з візуальними джерелами.

Слайд 15. Робота з візуальним джерелом.

Слайд 16. Робота з відео.

Слайд 17. Вправа «Мікрофон».

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Робота з підручником. Метод «Кероване читання».

Слайд 20. Робота з картою. Бесіда.

Слайд 21. Розповідь вчителя.

Слайд 22. Бесіда.

Слайд 23. Пошукове завдання.

Слайд 24. Метод «Два—чотири – усі разом».

Слайд 25. Загадка в історії.

Слайд 26. Робота в групах. Практичне завдання

Слайд 27. Робота з ілюстраціями. Практичне завдання.

Слайд 28. Вправа «Крісло автора».

Слайд 29. Робота з ілюстрацією.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 30-31. Online завдання.

Слайд 32. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні